خانه / فوتبال / درآمد فوتبالیست‌ها از اینستاگرام

درآمد فوتبالیست‌ها از اینستاگرام

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، معمولاً برای یک فوتبالیست درآمدزایی فقط به مستطیل سبز مربوط نمی‌شود و از راه‌های مختلف کسب درآمد می‌کند. یکی از این راه‌های درآمدزایی به فعالیت در فضای مجازی مربوط می‌شود.

در دنیای اینستاگرام هر فوتبالیستی که دنبال‌کننده بیشتری دارد تبلیغات بیشتری هم کسب می‌کند و کنارش پول خوبی هم به جیب می‌زند. این قانون اما در انگلیس کمی متفاوت است. درآمدزایی از طریق اینستاگرام برای بازیکنان لیگ برتری نه به فالوور ربط دارد نه جایگاه در تیم.

سبایوس شاخ مجازی جزیره
شاید برایتان عجیب باشد که دنی سبایوس بازیکن رئال‌مادرید که به طور قرضی در آرسنال توپ می‌زند و جایگاه ثابتی هم در تیم میکل آرتتا ندارد جزو پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر از اینستاگرام است. سبایوس تا اینجای فصل از راه انتشار پست و استوری تبلیغاتی ۱۰۱ هزار پوند پول به جیب زده است. او به طور هفتگی از طریق اینستاگرامش بیش از ۲۹۰۰ هزار پوند درآمد کسب می‌کند که برای بازیکنی در جایگاه او رقم قابل توجهی به حساب می‌‌آید. تعداد فالوورهای او نزدیک به ۲ میلیون است.

آندرس پریرا
دومین گزینه بازیکن منچستریونایتد است که از قضا او هم خیلی مورد توجه اوله‌گنار سولسشائر نیست. آندرس پریرا در فضای اینستاگرام تا الان نزدیک به ۱۰۰ هزار پوند درآمد داشته که ۲۷۲۵ پوند در هفته به حسابش واریز می‌شود.

ایلکای گوندوغان
نفر سوم ایلکای گوندوغان هافبک آلمانی منچسترسیتی است. ایلکای با ۲,۷ میلیون فالوئر در مقایسه با سایر رقبایش نتوانسته به خوبی درآمدزایی کند. او توسط اینستاگرام تا اینجای فصل توانسته ۸۰ هزار پوند را به حساب خودش واریز کند و از راه تبلیغات به درآمد قابل توجهی برسد.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

2 لژیونر ایرانی در لیست بهترین آسیا‌یی‌های لیگ هلند

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، قوچان نژاد و جهانبخش نامزد بهترین بازیکن آسیایی لیگ هلند قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *