خانه / فوتبال / استقلال و پرسپولیس / برومند: پرسپولیس از ضعف استقلال به آرزوهایش رسید

برومند: پرسپولیس از ضعف استقلال به آرزوهایش رسید

سینمافوتبال؛  به گزارش سینمافوتبال، پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین استقلال می گوید: برخی نان ندارند ولی مدیران ما با بیزینس کلاس سفر می روند.

وی درباره آکادمی استقلال اینطور می گوید: من می‌توانم برای شما نفراتی را مثال بزنم که در آکادمی استقلال حضور دارند، اما حتی نمی‌توانند هزینه رفت و آمدشان به محل تمرین را تأمین کنند و شاید باور نکنید حتی نان ندارند بخورند.

دروازه بان پیشین استقلال تاکید می کند: لاکچری‌بازی مدیران باعث می‌شود که حق این بچه‌ها خورده شود و باشگاهی که نمی‌تواند هزینه آکادمی‌اش را بپردازد، مدیرانش با بهترین پروازها سفر می‌کنند.

برومند می افزاید: وقتی مدیری با چنین تفکری وارد باشگاه می‌شود و برای خودش آپشن‌های مختلف در نظر می‌گیرد و در آن‌سو بازیکن رده‌های پایه پول کرایه ماشین ندارند، اسم این کار ناعدالتی است.

به گفته این بازیکن فوتبال، این موضوع فقط به سال گذشته و امسال مربوط نیست، در سال های گذشته هم مدیرانی آمدند که از استقلال به شهرت رسیدند آن هم در حالی که حتی یک نفر هم اسم آنها را نشنیده بود.

برومند می گوید: مدیری در استقلال داشتیم که کسی او را نمی‌شناخت و فقط در شرکت نفت کار می‌کرد، اما بعد از جدایی گفت از من درباره نفت سؤال کنید نه فوتبال.

وی درباره مشکلات استقلال بر این باور است که مشکلات استقلال این نفرات و نفراتی هستند که با پروازهای بیزنس کلاس برای جذب بازیکن راهی کشورهای همسایه می‌شوند.

 

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

استقلالی‌ها کرونا ندارند

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، امین نوروزی؛ معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: پاسخ تست PCR اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *