خانه / فوتبال / استقلال و پرسپولیس / آتیلا حجازی: مگر بزرگتر از علی دایی داریم؟

آتیلا حجازی: مگر بزرگتر از علی دایی داریم؟

سینمافوتبال؛  به گزارش سینمافوتبال، آتیلا حجازی،‌ فرزند زنده یاد ناصر حجازی می گوید: مگر بزرگتر از علی دایی در فوتبال‌مان داریم؟ این همه افتخار برایمان به دست آورده است، چه رفتاری با علی دایی شد؟ چه اتفاقاتی در این فوتبال برای او رخ داد؟

او بر این باور است:‌ به هر حال هر کسی یک نظری در این باره دارد و مسوولان هم نظرشان این بوده که مجسمه بیرانوند در موزه باشد. من خودم اصلاً دوست ندارم بگویم چرا این هست، آن نیست. هرکسی به هر حال جایگاهی دارد.

به گفته فرزند مرحوم ناصر حجازی، من نمی‌توانم در این باره نظر بدهم ولی چیزی که هست، آقای علیرضا بیرانوند از گلر‌های خوب و ال حاضر فوتبال ما هستند. ناصرخان حجازی را هم که همه می‌شناختند و فکر نکنم دیگر نیازی به توضیح اضافه من باشد. پدر من افتخارات زیادی در فوتبال داشت.

حجازی تاکید می کند: چه چیزی می‌توانم در این باره بگویم؟ به بحث بیرانوند کاری ندارم و درباره پدرم صحبت می‌کنم. از ابتدا با ناصرخان همیشه مشکل داشتند. یکی از دلایل همیشه همین مسئله بوده است.

حجازی می گوید: دیگر این بحث‌ها بوده و خودتان در جریان هستید و من هم دوست ندارم آن را باز کنم، اما باید بگویم هیچ آدم عاقلی نمی‌تواند ناصر حجازی را نادیده بگیرد. البته در فوتبال ما این چیز‌ها کاملاً طبیعی است.

 

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

استقلالی‌ها کرونا ندارند

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، امین نوروزی؛ معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: پاسخ تست PCR اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *