خانه / تئاتر / پیشنهادهایی برای تماشای تئاتر آنلاین

پیشنهادهایی برای تماشای تئاتر آنلاین

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، این روزها که سالن های تئاتر و سینما به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شده اند، فرصتی برای تماشای آثار مورد علاقه مان در فضای مجازی به صورت آنلاین فراهم شده است.

مدتی است که شرایط تماشای تئاترهای آنلاین در فضای مجازی فراهم شده است و چند سامانه فروش بلیت دست به انتشار برخی از این آثار با موافقت صاحبانشان گرفته اند. برخی از این تئاترها که در سال های گذشته اجرا شده اکنون در قالب فیلم تئاتر در اختیار سامانه های فروش قرار گرفته و با مخاطبان می توانند با خریداری بلیت آنها به صورت آنلاین کارها را تماشا کنند.

یکی از این مراکز سامانه فروش بلیت تیوال است که چندی از این نمایش ها و فیلم ـ تئاترها را در اختیار مردم قرار داده اند از جمله این آثار شامل:

*پسران تاریخ

نمایش پسران تاریخ نوشته آلن بنت و کارگردانی اشکال خیل نژاد سالن 96 برای نخستین بار در تئاتر شهر به صحنه رفت و توانست چشم ها را به سمت خود بکشاند و برنده جوایز زیادی شود.

بلیت آنلاین تماشای این نمایش اکنون در سایت تیوال به بهای 15 هزار تومان به فروش می رسد.

*اگر شبی از شب های تهران مسافری..

نمایش اگر شبی از شب های تهران مسافری به نویسندگی و کارگردانی علی شمس نیز در سال 97 به صحنه تئاتر رفت. این نمایش نیز هم اکنون در سایت تیوال به صورت آنلاین با بهای 10 هزار تومان قرار گرفته است.

*اتینا

نمایش اتینا به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار نیز در سبک درام قرار دارد و اکنون با بهای 1 هزار تومان به فروش آنلاین گذاشته شده است. داستان این نمایش از این قرار است که در یک شب عروسی از یک خانواده طبقه متوسط شهری، کیسه شاباش‌ها گم می‌شه غافل از اینکه دایی خانواده بابت هزینه‌های مراسم برای فردا عروسی چِک کشیده و …

آسیدکاظم

نمایش آسیدکاظم به نویسندگی محمود استاد محمد و کارگردانی ساراداروفروش نیز با بهای 10 هزار تومان در سایت تیوال قرار گرفته است.

از این کارگردان نمایش «تجربه های اخیر» نیز هم اکنون با همین بها در تیوال فیلم تئاتر شده است.

*شیو

نمایش شیو به نویسندگی علی دل پیشه و کارگردانی حسین دیردار با بهای 10 هزار تومان در تیوال قابل استفاده است.

*خدای کشتار

نمایش خدای کشتار  به نویسندگی یاسمینا رضا و ترجمه و کارگردانی علیرضا کوش جلالی با بازی سیما تیرانداز، اشکان خطیبی، رضا مولایی هم کنون با بهای 10 هزار تومان آنلاین شده است.

*تونل

فیلم تئاتر تونل به نویسندگی فارس باقری و کارگردانی سیامک احصایی و بازی فاطمه معتمدآریا، روح الله حق گوی لسانو شبنم مقدمی اکنون با بهای 10 هزار تومام قابل تماشای آنلاین است.

*گل گری  گلن راس

فیلم تئاتر گلن گری گلن راس به نویسندگی دیوید ممت و ترجمه امید روشن ضمیر و کارگردانی فرید رحمتی با بازی سپهر طهرانچی، فرید رحمتی، امین رقیب دوست، آرمین مهدیلو، مهیار اسلامی ، دانیال محسنی و علی آشمند با بهای 10 هزار قابل استفاده است.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

آواز قو در تماشاخانه ایرانشهر

  نمایش «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف از نیمه اول شهریور در سالن ناظرزاده کرمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *