خانه / سینمای ایران / ژاله صامتی: بیکار می‌مانم اما هر نقشی بازی نمی‌کنم

ژاله صامتی: بیکار می‌مانم اما هر نقشی بازی نمی‌کنم

سینمافوتبال؛ سال‌هاست که سریال‌های ویژه ‌ماه رمضان، مخاطبان زیادی را پای قاب تلویزیون نشانده و امسال هم چندین سریال از شبکه‌های مختلف سیما در حال پخش است. یکی از سریال‌های جذاب این‌ ماه، سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان است.

نقش اول زن در این سریال را ژاله صامتی بازی کرده است؛ بازیگری که در سال‌های اخیر در تئاتر خوش درخشیده و در سینما برنده و نامزد دریافت جوایز ارزنده‌ای شده است.

او بعد از سال‌ها دوری از تلویزیون، سریال بازی کرده و معتقد است که اگر فیلمنامه خوب باشد برایش فرقی نمی‌کند کجا بازی کند.

صامتی در این باره می گوید: تلویزیون، سینما و تئاتر برای من فرقی ندارد. به‌عنوان یک بازیگر ترجیح می‌دهم نقشی را بازی کنم که خوشایند تماشاچی و بیننده باشد و با آن ارتباط برقرار کند.

وی بر این باور است: در این سال‌ها ترجیح دادم در سینما و تئاتر باشم تا اینکه فیلمنامه خوبی به‌دستم رسید. کار در تلویزیون که مخاطب و بازخوردهای بیشتری دارد برای من لذتبخش است، اما علت اصلی اینکه چند سالی است در تلویزیون کار نمی‌کنم عملکرد فیلمسازان این حوزه است.

به گفته صامتی، کیفیت پایین اغلب کارهای تولیدشده در تلویزیون، مرا از همکاری در این حوزه دور کرده بود و من چون تجربه کار با این گروه سریال زیرخاکی را در سریال نفس داشتم و اساساً شبیه کارهای تلویزیونی نیست، پیشنهاد بازی در این سریال را پذیرفتم.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

افشای دستمزدهای بازیگران فیلم پایان‌نامه

سینمافوتبال؛ به گزارش سینما فوتبال، حامد کلاهداری یکی از بازیگران فیلم سینمایی پایان نامه،‌ گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *