خانه / فوتبال / استقلال و پرسپولیس / مخالفت وزیر ورزش با حضور پروین و دادکان در پرسپولیس

مخالفت وزیر ورزش با حضور پروین و دادکان در پرسپولیس

سینمافوتبال؛ پیشنهاد شده بود دو بازیکن قدیمی و صاحب نام تیم فوتبال پرسپولیس به هیات مدیره این باشگاه اضافه شوند اما وزیر ورزش پس از بررسی همه جوانب این موضوع با این تصمیم مخالفت کرد.

باشگاه پرسپولیس با داشتن سه عضو هیئت مدیره به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و وزارت ورزش قصد دارد با معرفی دو عضو جدید ترکیب هیئت مدیره سرخپوشان را تکمیل کند تا این باشگاه بتواند اموراتش را با شکل بهتری پیگیری کند.

علی رغبتی، مهدی رسول‌پناه و مهرداد هاشمی سه عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند که در برخی تصمیم‌گیری‌ها با یکدیگر همسو و هم نظر نیستند و همین امر مشکلاتی را برای این باشگاه ایجاد کرده است.

وزیر ورزش برای آنکه بتواند به این وضعیت سروسامان دهد جلساتی را با برخی مسئولان باشگاه و مسئول کارگزاری اسپانسر پرسپولیس برگزار کرد که در یکی از این جلسات پیشنهاد شد برای تکمیل ترکیب هیئت مدیره علی پروین و محمد دادکان به اعضای آن اضافه شوند.

مسعود سلطانی‌فر که برای تعیین تکلیف اعضای هیئت مدیره با افراد زیادی مذاکره و مشورت کرده است، پس از بررسی شرایط این دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و اتفاقاتی که در آینده رخ خواهد داد با انتخاب آنها مخالفت کرد.

در این مورد گفته می‌شود که وزیر نگران تبعات آینده این انتخاب است که با حضور این دو پیشکسوت قدیمی و صاحب نام اوضاع پرسپولیس از دست وزارت خارج شود و اتفاقات جدیدی رخ دهد.

محمد دادکان که قبلاً رئیس فدراسیون فوتبال بود بارها در مصاحبه‌هایش اعلام کرده است برای قبول مسئولیت اختیار تام می‌خواهد. ضمن اینکه او یکی از منتقدان اوضاع ورزش و وزارت ورزش است و شاید همین موارد در تصمیم گیری وزیر تأثیرگذار بوده است.

به همین خاطر وزارت ورزش در حال بررسی شرایط دو عضو جدید هیئت مدیره است که بزودی اسامی آنها اعلام خواهد شد. یک فعال حوزه پتروشیمی که از بنیه مالی بالایی برخوردار است و یک مدیر هلدینگ اقتصادی بزرگ از جمله افراد مد نظر وزیر ورزش هستند که قرار است هفته آینده معرفی شوند.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

استقلالی‌ها کرونا ندارند

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، امین نوروزی؛ معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: پاسخ تست PCR اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *