خانه / سینمای ایران / حضور نگار جواهریان شرط تهیه‌کنندگی «طلا» نبود

حضور نگار جواهریان شرط تهیه‌کنندگی «طلا» نبود

سینمافوتبال؛ رامبد جوان در گفتگو با هفت صبح درباره اینکه آیا بازی نگار جواهریان پیشنهاد او بوده گفت:نه اصلا، به هیچ‌ وجه. بعضی وقت‌ها یک کارهایی مشترک می‌شود. مثلا «نگار» را قرار می‌گذاریم با هم کار کنیم ولی برای «طلا» چنین قراری نیست؛ چون کارگردان کسی دیگر است. ما هم که آدم‌های «ندیدبدید» و از راه نرسیده نیستیم که بگوییم «یا نگار بازی می‌کنه یا ما تهیه نمی‌کنیم!»

جوان تاکید کرد: ما بچه سینما هستیم و می‌دانیم اصول حرفه‌ای یعنی چه. نگار هم اینقدر اعتبار دارد و بازیگر خوبی است که برای خیلی از کارگردان‌ها لذت‌بخش است که بتوانند با او همکاری کنند. جنس سلیقه نگار و آقای شهبازی به‌هم نزدیک بود و با علاقه از پیش‌تولید راجع به فیلمنامه حرف می‌زدند. وقتی به توافق رسیدند، تازه وارد عقد قرارداد شد. نگار هم مثل همه فیلم‌هایی که تا‌به‌حال کار کرده، با همان میزان دقت و وسواس رفتار کرد.

او درباره اکران آنلاین فیلم «طلا» گفت: معلوم نیست وقتی سالن‌های سینما باز شد، چه کسی حاضر است فیلم را در سالن سینما ببیند. خود من که عاشق سینما هستم، حاضر به این کار نیستم. چون نمی‌دانم قرار است با چه کسانی در سالن بنشینم. اصلا وقتی قرار است زندگی عادی را از سر بگیرم، باید خیالم راحت باشد.

به گفته رامبد جوان، در اکران سینماها حدود ۳۵درصد هزینه فیلم برمی‌گردد ولی براساس توافقی که اینجا ما با vod‌ها داریم ۷۰درصد هزینه برمی‌گردد. در نتیجه اگر فیلم، یک‌میلیارد تومان بفروشد، ۷۰۰میلیون تومان آن برمی‌گردد. اگر قرار بود ۷۰۰میلیون تومان در سینما به‌دست بیاوریم، فیلم باید چیزی حدود دو میلیارد می‌فروخت.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

افشای دستمزدهای بازیگران فیلم پایان‌نامه

سینمافوتبال؛ به گزارش سینما فوتبال، حامد کلاهداری یکی از بازیگران فیلم سینمایی پایان نامه،‌ گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *