خانه / فوتبال / استقلال و پرسپولیس / فوتبال در چنگ سیاست؛ سپاهان – پرسپولیس چه می‌شود؟

فوتبال در چنگ سیاست؛ سپاهان – پرسپولیس چه می‌شود؟

فاطمه زارعی: سپاهانی‌ها مدعی هستند به درخواست هواداران خود توانایی خروج از هتل محل اقامت را نداشتند تا در موعد مقرر خود را به ورزشگاه نقش جهان برسانند و مهیای بازی شوند، اما دو نکته اساسی در این مورد وجود دارد:

اول اینکه: سرهنگ نورعلی فرمانده یگان ویژه استان اصفهان صراحتا اعلام کرد با اینکه مسئولیت برقراری نظم مقابل هتل سپاهان برعهده نیروی انتظامی استان بود، اما یگان ویژه هم نیروی احتیاطی و هم نیروی کمکی داشت و حتی به سرعت وارد عمل شد تا به اسکورت اتوبوس سپاهان از هتل تا ورزشگاه کمک کند. سرهنگ نورعلی همچنین اعلام کرد نمی‌داند دلیل تاخیر در شروع و سپس لغو بازی چه بود.

دوم اینکه: مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان به صورت رسمی در مصاحبه تلویزیونی خود از جلسه با استاندار اصفهان درست در روز بازی برای لغو شدن این دیدار خبر داد. یعنی در زمانی که میلیون‌ها علاقمند به فوتبال منتظر تماشای فینال لیگ بودند، کار‌های خود را مدیریت می‌کردند تا تماشای این بازی را از دست ندهند و بعد از چند هفته قرار بود یک بازی جذاب و دیدنی در لیگ ایران را ببینیم، آقای تابش و دوستانش در استانداری مشغول لابی بودند تا بازی بدون تماشاگر سپاهان و پرسپولیس را لغو کرده و به زمان دیگری موکول کنند!

بعد از خروج اعضای تیم فوتبال پرسپولیس که به ادعای مدیران این باشگاه، کاملا با هماهنگی مهدی سیدعلی داور و جلال مرادی ناظر بازی صورت گرفت، صدای اعتراض سپاهانی‌ها به آسمان بلند شد و آن‌ها گفتند چرا پرسپولیس حاضر به انجام بازی نیست؟ این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که سرخپوشان طبق صحبت‌های سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، به صورت قانونی دو بار به مدت ۳۰ دقیقه و یکبار با اصرار داور و ناظر بازی، به مدت ۷ دقیقه منتظر شروع بازی ماند، اما باز هم اعضای سپاهان حتی از راهرو هم خارج نشدند.

شب گذشته و صبح امروز (دوشنبه) اتفاقات عجیب‌تری رقم خورد. شنیده‌ها از دیار نصف‌جهان این مسئله را تائید می‌‎کند که لابی‌های سیاسی آغاز شده و بعد از آن که سپاهانی‌ها به دنبال لغو بازی از دفتر استاندار بودند، حالا به دنبال افراد قدرتمند و چهره‌های سیاسی بیشتری هستند تا شاید در رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاثیرگذار باشد. البته این خبر‌های پشت پرده، نه تکذیب می‌شود و نه تائید، اما خط‌ها اشغال شده و این طور به نظر می‌رسد که برخی مشغول ساختن لابی‌های قدرتمند هستند تا در نتیجه بازی و رای کمیته انضباطی تاثیر بگذارند.

باید دید فدراسیون فوتبال در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد و چطور می‌خواهد با این پرونده که البته مقصران اصلی رقم خوردن آن کاملا مشخص هستند، برخورد کند.

درباره‌ی کاوه علی اسماعیلی

همچنین ببینید

نوید محمدزاده نابینا می‌شود

سینمافوتبال؛ به گزارش سایت سینما فوتبال، نوید محمدزاده پس‌ از یک سال و نیم دوری …

۱۰ نظر

 1. порно жесток бесплатно

 2. Болт клеммный М22х75 всб новый ГОСТ 16016 в городе Долгопрудный

  Триангель  тормозной рычажной передачи тележки грузового вагона (18-100 и ее аналогов) предназначен для передачи усилия, развиваемого поршнем тормозного цилиндра или приводом ручного тормоза, на фрикционные элементы (тормозные колодки) для их равномерного прижатия к поверхности катания. Триангель (1711.40.010СБ) является полным аналогом триангеля (100.40.010-2СБ) Закреплен триангель на боковых рамах (по 2 шт. на тележке) подвесками тормозного башмака таким образом чтобы исключить падение триангеля на пути при обрыве подвесок. Гарантия на триангель вагона устанавливается заводом изготовителем, но она должна быть не менее межремонтного периода (3 года). Выполнен в форме треугольника. Основные чертежные номера: 100.40.010, 1711.40.010, 1750.40.010 Длина: от 1400 мм до 1820 мм (в зависимости от комплектации) Ширина: 400мм Вес: от 55 до 75 кг (в зависимости от комплектации) Поставка Триангеля возможна в комплекте с колодками, подвесками и чекой. А так же отдельно без комплектов навесного оборудования. Триангель всегда имеется в наличии на складе. Минимальная партия отгрузки 10шт., скидки осуществляются от 100 шт. Подкладка СД-65 новая 2019г. с паспортом Ст3сп/пс ГОСТ 32694-2014 в городе Сочи

 3. Антикризисный маркетинг
  Здравствуйте, предлагаю вам попробовать новый антикризисный инструмент рекламы.

  Массово отправим ваше предложение или сайт с услугами, B2b товарами по базам сайтов коммерческих организаций, которые имеют открытую форму обратной связи. Более 20 рабочих баз. Выберите подходящую.

  Метод массовых рассылок основанный для проекта НЕ является вредоносным и/или запрещенным российским законодательством.

  Вся подробная информация на сайте https://oktrust.ru/
  Для консультаций пишите на почту oktrust.ru@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *