خانه / سینمای ایران / ترانه علیدوستی: خجالتی نیستم اما یکسال رویم نشد با علی نصیریان عکس بگیرم

ترانه علیدوستی: خجالتی نیستم اما یکسال رویم نشد با علی نصیریان عکس بگیرم

بازیگر سریال «شهرزاد» خاطرات جالبی از همکاری با علی نصیریان تعریف کرد.

سینمافوتبال؛ در مراسم اهدای نشان داوود رشیدی، ترانه علیدوستی که برای اهدای این نشان به علی نصیریان روی سن آمده بود؛ حرف های جالبی به زبان آورد

او در ابتدا گفت: امکان ندارد بتوانم صحبتی بکنم که به علی نصیریان  اضافه کند و به معنای واقعی کوچک تر از این هستم که توضیحی بخواهم در مورد ایشان بدهم که بهتر از من ندانید.

ترانه ادامه داد: در سریال «شهرزاد» جوان های زیادی بودیم و هیچ وقت نفهمیدیم کدام‎مان مورد تایید ایشان هستیم و کدام‌مان مورد تایید نیستیم چون تفاوتی در چشم ایشان نداشتیم و به خاطر همین، همه به یک اندازه تلاش می کردیم. با این حال برای ایشان فرقی نمی کرد و با همه جوان ها یک رفتار داشت. این بزرگ ترین چیزی بود که از ایشان یاد گرفتم.

علیدوستی افزود: در اتاق گریم «شهرزاد» همه منتظر با موبایل‎های‏مان بازی می کردیم اما آقای نصیریان فقط به روبرو نگاه می کرد و فقط در سکوت در فکر بودند. بدون اینکه بخواهند نظری بدهند که به درد ما بخورد یا نخورد. همیشه در سکوت کمک‏مان می کردند بیش از چیزی که حالا حالاها بفهمیم.

ترانه در نهایت حرف هایش را این طور تمام کرد: من به هیچ وجه آدم خجالتی نیستم. حتی می توانم اسم خودم را پررو بگذارم. با این وجود من یک سال با ایشان کار کردم و رویم نشد با ایشان عکس بگیرم. از بس که ابهت‌شان من را می‌گرفت. حالا موبایلم را آوردم که این کار را بکنم.

درباره‌ی کاوه

همچنین ببینید

افشای دستمزدهای بازیگران فیلم پایان‌نامه

سینمافوتبال؛ به گزارش سینما فوتبال، حامد کلاهداری یکی از بازیگران فیلم سینمایی پایان نامه،‌ گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *