خانه / فوتبال / استقلال و پرسپولیس / پیام مدیران باشگاه برای کالدرون/ مهاجم خارجی تا دوشنبه به تهران می آید

پیام مدیران باشگاه برای کالدرون/ مهاجم خارجی تا دوشنبه به تهران می آید

پس از منتفی شدن حضور مادیبو مایگا در پرسپولیس به علت مردود شدن در آزمون های پزشکی و بدنی، مدیریت باشگاه به دنبال سایر گزینه های خود رفت. البته خبرهای ضد و نقیصی نیز از سمت باشگاه پرسپولیس به گوش می رسید که مشخص می کرد برخی به دنبال آن هستند تا هر طور شده به پرسپولیس، بازیکن غالب کنند!

سینمافوتبال؛ از سوی دیگر، کالدرون که طی یک ماه گذشته 5 گزینه به باشگاه معرفی کرده بود و با جذب هر 5 گزینه مخالفت شد، حالا تصمیم گرفته تا آخرین گزینه خود که یک بازیکن برزیلی است را پیگیری کند. او نام این مهاجم 27 ساله که در لیگ دسته دوم اسپانیا سابقه بازی دارد را به باشگاه داده اما قیمت این بازیکن برای پرسپولیسی ها بالا است. سرمربی آرژانتینی سرخپوشان حتی از مدیران پرسپولیس درخواست کرده اگر نمی توانند پول این بازیکن را یکجا بپردازند، به خاطر مصلحت تیم، او را به عنوان یار قرضی به پرسپولیس اضافه کنند و با پولی کمتر، به مدت یک فصل، این مهاجم را با کارت بازی قرضی در اختیار بگیرند؛ دقیقا همان برنامه ای که برای ادامه همکاری با محمد نادری به مرحله اجرا گذاشته شد.

حالا ایرج عرب است که باید پروژه جذب مهاجم خارجی را به انتها برساند. کار برایش سخت تر هم شده زیرا گزینه های مورد نظر او، اصلا مورد تائید کالدرون نیستند و گزینه کالدرون هم درخواست بالایی حتی برای بازی قرضی برای پرسپولیس دارد.

با این حال شنیدیم ایرج عرب صبح دیروز پیامی برای گابریل کالدرون فرستاد و به او تاکید کرد مهاجم جدید تیم را نهایتا تا دوشنبه به تهران می کشاند تا تست های فنی را پشت سر بگذارد. این بازیکن، احتمالا همان هافبک برزیلی مدنظر کالدرون است به شرطی که آژانس نقل و انتقالاتی تحت قراردادش، با باشگاه راه بیاید وگرنه پروسه انتخاب آخرین بازیکن در لیست 18 نفره سرخپوشان واقعا سخت می شود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

استقلالی‌ها کرونا ندارند

سینمافوتبال؛ به گزارش سینمافوتبال، امین نوروزی؛ معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: پاسخ تست PCR اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *